KONTAKT
Zadzwoń
(+48) 512 552 522
lub napisz
biuro@ecoautorent.pl
 

O firmie

Wypożyczalnia Eco Auto Rent Polska działa dla Ciebie.
Nadrzędnym celem jest dostarczanie klientom Eco-rozwiązań, które zadbają o wasz budżet. Propozycja jest nie tylko eco-nomiczna, ale również eco-logiczna, ponieważ korzystając z Eco Auto Rent Polska przyczyniasz się do poprawy i ochrony środowiska.

Z nami współpracujesz = z nami zyskujesz

 

W dobie ciągłego wzrostu cen paliw i problemów zanieczyszczonego środowiska, pragniemy Państwu przedstawić receptę na znaczne ograniczenie kosztów transportu przy jednoczesnym dbaniu o otaczające nas środowisko.

Bądź eko-logiczny, żyj eko-nomicznie.

Wypożyczalnia ECO AUTO RENT specjalizuje się w krótko i długoterminowym  wynajmie samochodów. Każda firma stara się wypracować jak największe zyski. Można je zwiększyć na wiele sposobów.

 

Jednym z nich jest współpraca z wypożyczalnią ECO AUTO RENT dzięki której znacznie zmniejszycie Państwo koszty utrzymania własnego taboru.

 

U nas wynajmujesz, z nami zyskujesz!


Jesteśmy w pełni ekologiczną i ekonomiczną wypożyczalnią na polskim rynku.

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej