KONTAKT
Zadzwoń
(+48) 512 552 522
lub napisz
biuro@ecoautorent.pl
 

Wypożyczalnia aut elektrycznych Poznań

Nissan Leaf

Nissan LEAF , 100 % elektryczny, pokazuje co może się zdarzyć, gdy wierzysz, że wszystko jest możliwe. Opracowany na podstawie przełomowej technologii zapewniającej realny zasięg jazdy. Zaprojektowany dla każdego, kto wierzy, że właściwe wybory odgrywają dużą rolę w życiu.


100% momentu obrotowego od startu i płynne przyspieszenie wnoszą nową jakość w codzienne użytkowanie samochodu. Dzięki umieszczeniu akumulatora w Nissanie LEAF w podłodze, środek ciężkości auta znajduje się dość nisko, co pozwala na znacznie większą kontrolę na zakrętach.


Sprawia to, że wrażenia podczas jazdy są jeszcze bardziej ekscytujące. Tak więc czy jesteś na autostradzie, czy robisz zakupy, czy też właśnie wracasz do domu okrężną drogą, ten samochód zmieni Twoje podejście do codzienniej jazdy.

 


Możesz naładować akumulatory do pełna w zaledwie 30 min z ładowarek Supercharger,
lub W SWOIM DOMU BEZPOŚREDNIO Z GNIAZDKA ELEKTRYCZNEGO !!!


Sprawdz ogólnodostępne punkty ładowania na www.ecomoto.info


Oferujemy wynajem Samochodów NISSAN LEAF zgodnie z poniższym cennikiem:

1-3 dni 220 PLN, 4-15 dni 200 PLN, 16-30 dni 180 PLN
Powyżej 30 dni cena ustalana indywidualnie.
Limit 200 Km na dobę, po przekroczeniu 0,40 PLN za kilometr.


Ceny netto, należy do nich doliczyć 23% VAT.

 

Tylko u nas możesz doświadczyć i dotknąć najnowszej technologii, przekonać się jak ogromne są korzyści z użytkowania samochodu elektrycznego dbając jednocześnie o środowisko.

 
 
Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej