KONTAKT
Zadzwoń
(+48) 512 552 522
lub napisz
biuro@ecoautorent.pl
 

Nissan Leaf

Nissan Leaf

Dane podstawowe

Rodzaj paliwa  100% elektryczny
Ilośc miejsc 5

Cena

Limit 200km

1-3 dni 220 PLN
4-15 dni 200 PLN
16-30 dni 180 PLN

 

Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT 23%.

 

Opis

Nissan LEAF , 100 % elektryczny, pokazuje co może się zdarzyć, gdy wierzysz, że wszystko jest możliwe. Opracowany na podstawie przełomowej technologii zapewniającej realny zasięg jazdy. Zaprojektowany dla każdego, kto wierzy, że właściwe wybory odgrywają dużą rolę w życiu.


100% momentu obrotowego od startu i płynne przyspieszenie wnoszą nową jakość w codzienne użytkowanie samochodu. Dzięki umieszczeniu akumulatora w Nissanie LEAF w podłodze, środek ciężkości auta znajduje się dość nisko, co pozwala na znacznie większą kontrolę na zakrętach.

Sprawia to, że wrażenia podczas jazdy są jeszcze bardziej ekscytujące. Tak więc czy jesteś na autostradzie, czy robisz zakupy, czy też właśnie wracasz do domu okrężną drogą, ten samochód zmieni Twoje podejście do codzienniej jazdy.


Możesz naładować akumulatory do pełna w zaledwie 30 min z ładowarek Supercharger,
lub W SWOIM DOMU BEZPOŚREDNIO Z GNIAZDKA ELEKTRYCZNEGO !!!

 
Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
zrozumiałem,
nie pokazuj więcej